HAKKIMIZDA

KURUMSAL

1977 yılında Hasan Baş ile küçük sanayi sitesindeki tek odalı atölye de Torunoğlu lakabıyla başlayan  üretim hamlemiz  ;bugün 20.000 m2 lik bir alanda ana üretim faaliyeti Pancar Soküm Makinası olan ve hidrolik tarım Makinaları Konusunda Türkiye deki en güçlü firmalardan biri olan Torunoğlu Tarım Makine Sanayi Ticaret Limited şirketi  olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Torunoğlu Markası ile gelişmeyi ve büyümeyi ana stratejisi olarak benimseyen şirketimiz ; Anadolu ‘nun en güçlü Tarım Makinaları üreten kurumsal Markaları arasında yerini almaktadır.

2016 yılı itibari ile Tarım makinaları parkurumuzda 3 çeşit Pancar soküm makinası  başta olmak üzere Rotatiller, rotavator, dik rotatiller, duyargalı rotovator, dal parçalama makinası, sap parçalama makinası şaftlı ve şaftsız sıra arası çapa makinası ve don pervanesi ile gelişmesine devam etmektedir.

2016 yılında yenilenen kurumsal yapısıyla, “Torunoğlu” Markasını Türkiye’de Tarım Makinaları Sektorunde en bilinen marka yapma hedefiyle çıktığımız bu yolda hedeflerimize ulaşırken şirketimizin etik değerlerine bağlılığına ve toplum genelindeki itibarına büyük onem veriyoruz. Bu sene yaptığımız yatırımlar ile CNC, dik işlem, plazma, kaynak robotları ve test cihazlarımızın yardımıyla sıfır hata sloganını ilke olarak benimsedik.

Sıfır hata sloganıyla çıktığımız bu yolda Hammadde girişinden tarlaya giden makine çıkışına kadar üretilen ürünlerimiz türkiye çapında pek çok bölgede güven ile kullanılmaktadır.

Torunoğlu nun Karaman’da bulunan fabrikasında topraktan ayrışan metalin, dirilişine şahitlik edersiniz.  Makinalarımızı kullanan müşterilerimizden aldığımız ham verileri Ar-Ge biriminde bilgisayar ortamında makine çizimlerine aktarılır, gelen hammaddeler kesim ve büküm işlemlerinden sonra 39 yılın verdiği güven ve profesyonellikle çalışan iş arkadaşlarımızın maharetli ellerinden çıkan kaynak işlemleri ile birleştirilerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. Firmamız her yıl ürünlerinde müşterilerimizin isteklerini karşılayarak yenilik ve değişiklikler yapmayı amaç edinmiş böylece rakiplerine gore hep on planda olmayı başarmıştır.

Bize destek olan danışman firmalarımızın da yardımıyla İşçi sağlığı ve güvenliğine onem verecek şekilde düzenleme yaparak bizlerle birlikte profesyonelleşen iş arkadaşlarımızında desteği ile üretimimizin her aşamasında çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmaktayız.

Pazar ve rekabet şartlarının zorladığı günümüzde bile kaliteden odun vermeden işimizi en iyi şekilde yapmayı on planda tutuyoruz. 

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet anlayışıyla, belirlediği hedeflere ulaşarak; sektöründe yeniliğin ve üretimin adresi olmak

MİSYONUMUZ

Sektörüyle alakalı gelişmeleri ve değişimi yakından takip ederek; çiftçilerimize kolaylık sağlayacak en son teknolojik makinaları üretmek ve sunmak.

KALİTE POLİTİKASI

  • Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sunmak.
  • Mesleki gelişmeleri ve değişimi yakından takip ederek; çiftçilerimize kolaylık sağlayacak en son teknolojik makinaları üretmek ve sunmak
  • Ticari kaygı gütmeden, önce can ve mal güvenliği ilkesiyle hareket etmek
  • Sektöründe yeniliklerin ve üretimin ilk adresi olmak
  • İstihdam alanı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak
  • Hedef kitlesine "Torunoğlu" ayrıcalığını benimsetmek.