HAKKIMIZDA

Torunoğlu Makine, 1977 yılında Küçük sanayi sitesi atölyesinde; mibzer, pulluk, römork ve kultivatör imalatı ile sektöre adımını atmıştır. 1980 yılının sonlarına doğru pancar hasat makinesi, 1991 yılında mekanik pancar hasat makinesi, 1996 yılında ise hidrolik pancar hasat makinesi imalatını gerçekleştirmiştir. 2003 yılında ise mekanik ve hidrolik rotovatör (bahçe çapası) ve leopar üretimine başlamıştır. 

2007 yılında başladığı leopar makinesi imalatıyla; Dünya'da bu üretimi gerçekleştiren iki firmadan birisi olan Torunoğlu makine, bu başarısıyla hem sektöründe farkını göstermenin, hem de ülkesinin adını duyurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Sektörüyle alakalı gelişmeleri ve değişimi oluşturduğu Ar-Ge birimiyle yakından takip eden Torunoğlu Makine; çiftçisine kolaylık sağlamak amacıyla yeni makine çalışmalarını sürdürmekte ve hedef kitlesinden almış olduğu destekle sektörün öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. 

2009 yılında Karaman Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 Kapalı, 8.000 m2 açık alanda kurulan fabrikamızda, teknolojiyi yakından takip ederek yeni makinalar üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. 

Vizyonumuz: 

Kalteli ve Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, belirlediği hedeflere ulaşarak; sektröünde yeniliği ve üretimin ilk adresi olmak.

Misyonumuz: 

Sektörüyle alakalı gelişmeleri ve değişimi yakından takip ederek, çiftçisine kolaylık sağlayacak ürün ve hizmet anlayışı sunmak.